Tatuaże Kraków

Aktualizacja: 7 sty 2020

Nasze studio tatuażu znajduje się niedaleko Rynku oraz Galerii Krakowskiej - zaledwie 8 minut pieszo. Współpracuje z nami 3 doświadczonych tatuażystów, którzy w branży pracują od kilku do kilkunastu lat. Mamy możliwość wykonywania różnorodnych tatuaży w każdym stylu - od oldschool po nowoczesne wzory i precyzyjną geometrię.

Jeśli szukasz miejsca w mieście, żeby zrobić swój pierwszy lub kolejny tatuaż - sprawdź nasze studio tatuażu w Krakowie.

Wszystkie tatuaże wykonujemy starannie i dokładnie. Pracujemy na nowym, dobrej marki sprzęcie oraz wysokiej jakości produktach specjalistycznych.

Po wykonaniu tatuażu dowiesz się jak prawidłowo o niego dbać, jak zabezpieczać i jakich maści używać w celu przyśpieszenia gojenia.

Nasi doświadczeni specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze idealnego wzoru oraz rozmiaru tatuażu. Wybierz jeden spośród kreatywnych flashy, puść wodze własnej fantazji lub poproś o całkowicie indywidualny projekt!

Jeśli tatuaż w Krakowie, to tylko w Moko!


258 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Piercing Kraków

Zapraszamy na wszystkie podstawowe przekłucia. Wszystkie przekłucia wykonywane czysto i dokładnie oraz oczywiście - bezpiecznie. Pracujemy wyłącznie na tytanowych certyfikowanych kolczykach, które prz

© 2023 by ENERGY FLASH. Proudly created with Wix.com

Wykonanie i utrzymanie: Magdalena Burdak

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon