Tatuaże Kraków

Aktualizacja: kwi 18

Szukasz miejsca, gdzie zrobisz niewielki symboliczny tatuaż lub gdzie wytatuujesz całe ciało? Doskonale! W Moko Tattoo&Piercing zajmujemy się różnymi rodzajami, stylami i wielkościami tatuażu, a małe projekty u nas wykonasz już od 150zł!


Styl tatuażu to Twój styl

Nasi artyści w studiu tatuażu Moko zajmują się wykonywaniem tatuaży w większości najbardziej popularnych stylów:


 • tatuaże tradycyjne,

 • oldschool,

 • newschool,

 • tatuaże graficzne,

 • tatuaże w stylu japońskim,

 • dotwork,

 • blackwork,

 • rycina,

 • trash polka,

 • realistyka,

 • biomechanika,

 • linework.

Z przyjemnością łączymy także w projektach różne stylistyki i kolory, tak aby uzyskać niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju tatuaż oddający zarówno Twój charakter, jak i przedstawiający dokładnie to, czego oczekujesz.


Umiejscowienie tatuażu na ciele

W krakowskim studiu tatuażu Moko nasi tatuatorzy nie boją się wyzwań związanych nawet z najbardziej nietypowymi i wymagającymi tatuażami:


 • na twarzy,

 • po wewnętrznej stronie wargi,

 • na dłoniach i palcach,

 • w miejscach intymnych.

Dzięki dużemu doświadczeniu w każdym z tych typów tatuaży, nie musisz się obawiać, iż coś pójdzie nie tak.


Pamiętaj jednak, by każdorazowo dobrze przemyśleć umiejscowienie swojego tatuażu na ciele. A przed wizytą nie zapominaj, że tatuaż musi być wykonywany na niepodrażnionej i nieuszkodzonej skórze.


Projekty

Większość małych projektów tworzymy bezpośrednio przed lub w trakcie Twojej umówionej wizyty w studio tatuażu w Krakowie. W przypadku dużych projektów - ich przygotowaniem nasi artyści zajmują się po wpłacie zadatku na wizytę. Ostateczny projekt prezentowany jest w trakcie wizyty w studio tatuażu Kraków, wtedy też można dokonać zmian lub nanieść poprawki.


W koszt tatuażu wliczony jest całkowity koszt przygotowania indywidualnego projektu (lub dostosowania Twojego projektu). Jednocześnie zaznaczamy iż, nie przygotowujemy projektów dla osób, które nie są umówione na wizytę i nie wpłaciły zadatku. Nie przedstawiamy także projektów w trakcie darmowych konsultacji.


Wolne wzory

Jeśli natomiast szukacie gotowych wolnych wzorów na tatuaże rysowanych przez naszych artystów, to aktualne dostępne projekty znajdziecie na naszym Facebooku.


Czy wpłata zadatku jest konieczna?

Wpłata zadatku stanowi potwierdzenie zapisu na tatuaż. Zadatek nie jest konieczny tylko i wyłącznie w przypadku klientów korzystających z opcji "walk-in-day", gdy tatuaże wykonywane są w salonie w danym dniu bez wcześniejszego umawiania wizyt.


Zadatek wyliczany jest procentowo na podstawie szacunkowego przewidywanego kosztu tatuażu i stanowi zwykle:

 • 100 zł dla większych tatuaży,

 • 50 zł w przypadku niewielkich.

Kwota zadatku stanowi niejako zabezpieczenie dla naszego studia (tym bardziej, że zapisy odbywają się zarówno drogą telefoniczną, jak i poprzez social media). Po otrzymaniu zadatku, tatuażysta przystępuje do tworzenia projektu.


Co ważne:


 1. Zadatek jest bezzwrotny. Co oznacza, iż w przypadku odwołania wizyty - kwota nie jest zwracana.

 2. Planowaną wizytę można przełożyć na inny termin maksymalnie 1 raz bez konieczności wpłaty drugiego zadatku (o przełożeniu wizyty należy poinformować najpóźniej na 1 dzień przed jej terminem).

 3. Poza kolejną już (2gą lub więcej) zmianą terminu tatuażu, ponowna wpłata zadatku wymagana jest również w przypadku całkowitej zmiany koncepcji tatuażu po przedstawieniu projektu na 1-szej wizycie. Mowa tu głównie o projektach na średnie i duże sesje, do których nasi artyści tatuażu muszą przygotować projekty.

Numer konta oraz kwota zadatku podawane są każdorazowo w trakcie ustalania terminu wykonania tatuażu.


10 powodów, dla których warto wybrać studio tatuażu Moko

Wyszukując hasło "tatuaże Kraków" trafisz na wiele krakowskich salonów tatuażu. Dlaczego warto zrobić tatuaż w Moko?


 1. Jesteśmy otwarci na naszych klientów - godziny otwarcia studia możemy dopasować do Twoich potrzeb (istnieje również możliwość umówienia terminu wykonania tatuażu na sobotę, niedzielę, a także większość dni świątecznych).

 2. Bez wątpienia atutem naszego studia tatuażu jest cena. Gdy inne studia tatuażu w Krakowie śrubują swoje ceny, my staramy się wychodzić naprzeciw klientom. Konkurencyjne ceny, zniżki dla osób, które wykonują kilka sesji lub są odwiedzają nas kolejny raz - to zalety naszego studia. Ponadto, każdy tatuaż staramy się wyceniać indywidualnie, bazując na stopniu jego skomplikowania, stylu oraz finalnym czasie pracy naszych tatuatorów. W Moko istnieje także możliwość umawiania się na "połówki" sesji.

 3. Profesjonalne podejście - bardziej niż czas liczy się dla nas uzyskanie efektu "wow". Każdy wykonywany w Moko tatuaż jest dopracowany i starannie wykonany.

 4. Najwyższa jakość - w trosce o dobro naszych klientów korzystamy z najwyższej jakości tuszy i innych preparatów dostępnych na rynku. Zaopatrujemy się wyłącznie w profesjonalnych hurtowniach.

 5. Bezpieczeństwo - w trosce o bezpieczeństwo pracujemy tylko na jednorazowych, wysterylizowanych narzędziach.

 6. Możliwość płatności kartą lub gotówką. W naszym studiu przy Basztowej 17 masz możliwość dokonania płatności za wykonany tatuaż gotówką lub bezpiecznie i szybko - kartą płatniczą.

 7. Udzielamy kompleksowej informacji na temat tego jak dbać o tatuaż po jego wykonaniu. Na miejscu otrzymujesz od nas krótką instrukcję, jak postępować z tatuażem w celu prawidłowego wygojenia. Masz także możliwość zakupu kremu pielęgnacyjnego do tatuaży, który polecamy ze względu na dobrej jakości skład.

 8. Jeśli jest to konieczne - masz także możliwość umówienia się w Moko na 1 darmową poprawkę tatuażu (np. jeśli tusz się wchłonął lub któryś kolor tatuażu nie jest na tyle intensywny). O warunki skorzystania z poprawki zapytaj naszej manager - Joanny, w salonie lub online przez nasze kanały społecznościowe.

 9. Łatwy kontakt - staramy się jak najszybciej odpowiadać na wszystkie Wasze wiadomości wysyłane zarówno na messengerze, jak i za pomocą Instagrama. Ważna komunikacja jest dla nas bardzo istotna, dlatego na Wasze pytania odpowiadamy także w weekendy (z krótkimi przerwami na sen). Nasza praca nie kończy się w momencie wykonania tatuażu. Zawsze możecie napisać do nas w sprawie jego gojenia się czy jakichkolwiek wątpliwości - chętnie służymy Wam radą.

 10. Dobra przyjacielska atmosfera- większość naszych klientów nie wyobraża sobie studia tatuażu Moko bez tego. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy ;)


Nasze tatuaże

Chcesz zobaczyć prace naszych artystów? Przejdź do zakładki Nasze Prace i zobacz, jakie tatuaże wyszły spod igieł ekipy naszego studio. Aby zobaczyć więcej tatuaży wykonanych w Moko Tattoo&Piercing - zapraszamy na naszego Facebooka i Instagram!320 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Piercing Kraków

Zapraszamy na wszystkie podstawowe przekłucia. Wszystkie przekłucia wykonywane czysto i dokładnie oraz oczywiście - bezpiecznie. Pracujemy wyłącznie na tytanowych certyfikowanych kolczykach, które prz